DERS VEREN HAKKINDA

Elektrik – Elektronik Mühendisliği / Makina Mühendisliği Murat H
Murat H. Elektrik - Elektronik Mühendisliği / Makina Mühendisliği

24 Yaşında / Erkek

Ankara / Çankaya

Üyelik Tarihi : 01.11.2017

Yorum Sayısı : 0

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5

Ders Veren İle İletişime Geç

Telefon Numarasını Göster Mesaj Gönder

EĞİTİM DÜZEYİ

ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunuyum ve aynı bölümde mastera devam etmekteyim. Üniversite derslerinden temel dersler(mat,fizik,lineer cebir,kimya) Elektrik Elektronik Mühendisliği tüm dersleri ve Makina Mühendisliği bölümünden bir çok dersi verebilirim. Aynı zamanda lise takviye, LGS hazırlık ve YKS-TYT-AYT hazırlık dersleri verebilirim.

DERS VERDİĞİ ALANLAR

Sınavlara Hazırlık / LYS

Lise Takviye / Matematik

Üniversite Takviye / Fizik

Lise Takviye / Fizik

Ortaokul Takviye / Matematik

DERS VERDİĞİ BÖLGE

Ankara

Tüm Ankara

DERS VERDİĞİ MEKANLAR

Öğrenci evi, uygun kütüphane cafe vs.

DERS VERDİĞİ ZAMAN

Hafta içi / Hafta sonu

ÖZEL DERS TECRÜBESİ

6 senelik özel ders deneyimim var. Öğrencinin seviyesini hızlı bir şekilde ölçme, neyi nasıl anlayacağını belirleme konusunda iyiyim. Gerektiği yerde detaylı, kolay bölgelerde pratik konu anlatımlarıyla konuları tamamen anlaşılmasını sağlarım.Soru çözümlerinde pratikliği çok severim ve her zaman bu yolları aşılamaya çalışırım.

KİŞİSEL BİLGİLER

2011 ,üniversite giriş sınavında Matematik 50 de 50, Geometri 30 da 28 doğru yaptım. Türkiye Genel sıralaması 1300. Üniversite derslerinden temel dersler(mat,fizik,lineer cebir,kimya) Elektrik Elektronik Mühendisliği tüm dersleri ve Makina Mühendisliği bölümünden bir çok dersi verebilirim. Kardeşimin YKS (TYT-AYT)'ye hazırlanmasında aktif rol aldığım için bilgilerim taze ve sınava yönelik taktikleri en iyi şekilde verebilme durumundayım. LGS sınavına hazırlık kapsamında tüm dersleri verebilecek yetkinlikteyim.

ALDIĞI YORUMLAR

Şehir Seçimi Yapınız

Adana Adıyaman Afyonkarahisar Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kilis Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Şanlıurfa Siirt Sinop Sivas Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
0
Baglanıyor
Lütfen bekleyin...
Mesaj Gönder

Üzgünüz. Tüm operatörler çevirimdışı

Adını
* E-posta
* Sorununuz
Başlayın

Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Adınız
* E-posta
* Sorununuz Nedir ?
Pupteu Canlı
Geri Gönüş

Yardım konusunda ne düşünüyorsunuz ?

Yardım Hizmetinin Değerlendirin