İlanlarınızı Hazırlamadan Önce Mutlaka Okuyun

Ana Sayfa » Blog » İlanlarınızı Hazırlamadan Önce Mutlaka Okuyun

DERS ALMAK İSTİYORUM

DERS VERMEK İSTİYORUM

OYUN ABLASI ARA

EĞİTMEN ARAYANLAR

Değerli Pupteu.com kullanıcıları, bu yazımızda sizlerle ilanlarınızı nasıl hazırlamanız gerektiği hakkında bilgiler paylaşacağız.

Sitemize ilan vermenizin amacı öğretmen iseniz özel ders vereceğiniz öğrencilere ulaşmak, veli iseniz çocuğunuza en uygun öğretmeni bulmak. İster öğretmen olarak isterse de veli olarak ilan verin ilanlarınız düzgün hazırlanmamışsa hedefinize ulaşmak gerçekten zor olacaktır.

Öğretmen olarak vereceğiniz ilanlarda mutlaka yapılması gerekenler:

  1. İletişim bilgilerinizi doğru olarak yazınız. Veliler size telefon, e-posta veya site üzerinden ulaşmak isteyeceklerdir. E-postanızı düzenli olarak kontrol edin, sisteme girmiş olduğunuz telefon sürekli olarak aktif olsun son olarakta sistem üzerinden gelen mesajlarınızı sıklıkla kontrol edin. Unutmayın özel ders almak için  arayış içerisinde olan veliler sadece bir öğretmenle değil birkaç öğretmen ile aynı anda iletişime geçebilirler. Bu durumda erken dönüş yapan öğretmen her zaman avantajlı konumdadır.
  2. Konum ve ulaşım sınırları. İlanınızda bulunduğunuz şehri ve ilçeyi doğru olarak seçiniz. Ders verebileceğiniz bölgeleri zaman ve ulaşım şartlarını da göz önüne alarak belirleyiniz. Derse gidebileceğiniz tüm bölgeleri ilanınızda belirtiniz.
  3. Resim Eklemek. İlanınıza mutlaka resim ekleyiniz. ilanlarında resim bulunduran öğretmenler veli açısından daha güvenilir olarak değerlendirilmekte ve öncelikle tercih edilmektedirler. İlanınızda ki resim sizin profilinizin en nemli parçasıdır.
  4. Ortalama fiyat bilgisi. Ana sayfada görülecek ortalama fiyat bilgisini girmeniz öğretmen arayan velinin size bilinçli olarak yönlenmesini sağlayacaktır. Daha sonra açıklamalar kısmında fiyatlarınızı detaylandırabilirsiniz.
  5. Açıklamalar kısmı. Belkide ilanınızın en can alıcı kısmıdır. Bu kısmı asla boş bırakmayınız. Bu kısma yazacağınız bilgiler velilerin sizi tanımasını sağlar. Bu kısma mutlaka kendinizi tanıtan cümleler yazınız. Daha önce ders verdiğiniz öğrencilerden, çalıştığınız kurumlardan, ilgi alanlarınızdan ve hobilerinizden bahsediniz. Çalışma prensiplerinizi, ders esnasında uyguladığınız farklı yöntem ve teknikleri burada veliler ile paylaşınız. Velilerin % 80 i bu açıklamaları okuyarak sizi tercih edeceklerdir. Açıklama kısmına bilgilerinizi girerken cümlelerinizin düzgün ve bilgilerin doğru olmasına özen gösterin. 
  6. İlanınıza onay alın. İlanınızda verdiğiniz bilgiler ile ilgili belgeleri Pupteu.com ile paylaşın. Bizde ilanınızda ki bilgilerin doğru olduğunu onaylayalım.

Yukarıda açıkladığımız maddelere dikkat edilerek özenle hazırlanmış ilanlar ile sizlerde özel ders vereceğiniz öğrencilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Özensiz bir şekilde hazırlanmış ilanlar veliler tarafından asla dikkate alınmazlar.

Hepinize öğrencilerinizle buluşacağınız mutlu günler dileriz.

BLOG KATEGORİLERİ

FACEBOOK'TA BİZ

Şehir Seçimi Yapınız

Adana Adıyaman Afyonkarahisar Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kilis Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Şanlıurfa Siirt Sinop Sivas Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
0
Baglanıyor
Lütfen bekleyin...
Mesaj Gönder

Üzgünüz. Tüm operatörler çevirimdışı

Adını
* E-posta
* Sorununuz
Başlayın

Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Adınız
* E-posta
* Sorununuz Nedir ?
Pupteu Canlı
Geri Gönüş

Yardım konusunda ne düşünüyorsunuz ?

Yardım Hizmetinin Değerlendirin