DERS VEREN HAKKINDA

İngilizce Selma T
Selma T. İngilizce

40 Yaşında / Kadın

Ankara / Keçiören

Üyelik Tarihi : 08.05.2017

Yorum Sayısı : 0

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5

Ders Veren İle İletişime Geç

Telefon Numarasını Göster Mesaj Gönder

EĞİTİM DÜZEYİ

Lisans

DERS VERDİĞİ ALANLAR

Yabancı Dil / İngilizce

DERS VERDİĞİ BÖLGE

Ankara

Akyurt - Altındağ - Çubuk - Keçiören -

DERS VERDİĞİ MEKANLAR

Öğrenci veya Öğretmen evi

DERS VERDİĞİ ZAMAN

hafta içi ,hafta sonu

ÖZEL DERS TECRÜBESİ

19 yıl

KİŞİSEL BİLGİLER

TECRÜBELİ ÖĞRETMENDEN ÇOK UYGUN ÜCRETLE İNGİLİZCE ÖZEL DERS ve  ÇEVİRİ
BEN KİMİM ?
1-Ankara  Üniversitesi'nden bir puanla birinciliği kaçırarak İKİNCİLİKLE mezun oldum :)
2-Yaklaşık 20 yıldır bu işi yapıyorum.Unutmayın,hiç bir şey kitaplardaki gibi değildir.Tecrübeye güvenin :)
3-  Yoğun yurtdışı tecrübesine sahibim.  Amerika Birleşik Devletleri,İngiltere ,İrlanda ,İskoçya,Yeni Zelanda gibi pek çok anadili İngilizce olan ülkede bulundum ,oralarda  konuşulan İngilizce konusunda bilgi sahibiyim.Unutmayın,dil kültürün bir parçasıdır.Hayatında hiç  İngilizce konuşulan  bir ülkeye gitmemiş bir ingilizce öğretmeni asla gerçek ingilizceyi öğretemez.Çünkü,gerçek hayatta kullanılan ingilizce ile kitaplarda öğretilen ingilizce farklıdır.Amacınız yurtdışına gitmekse veya çocuğunuzu yurtdışında okutmak istiyorsanız ,mutlaka yurtdışı tecrübesi olan bir öğretmeni seçmeniz gerekir.
4-Avrupa Birliği Projelerinde bizzat görev alıp ,yabancı öğretmenlerle işbirliği içinde çalıştım.
5-  Hem yurtiçinde hem yurtdışında,  gerek kendi alanımla ilgili gerekse eğitimin  diğer alanlarıyla ilgili çok sayıda kursa ve    seminere katıldım , ödüller aldım.( Arzu edenlere sertifika ve katılım belgelerimi memnuniyetle gösterebilirim. ) 
6- İlkokuldan üniversiteye kadar ,hatta daha  üst seviyede ders  verebilme  yeteneğine sahibim.Anaokulundan üniversiteye kadar her seviyede ders tecrübem oldu.
7-İşimi  çok seviyorum.Unutmayın,bir işte başarılı olmanın ilk şartı ,o işi sevmektir.
8-Akıcı bir şekilde ingilizce konuşabiliyorum.Bu ifadeyi tuhaf karşılamayın.Maalesef,ülkemizde akıcı bir şekilde ingilizce konuşamayan çok sayıda ingilizce öğretmeni  bulunmaktadır.Kendisi ingilizce konuşamayan bir öğretmenin ingilizce konuşmayı öğretmesi imkansızdır.
9-Her amaç için ve her seviyede  ders verebilirim.Yani,isteyene sadece Speaking veya Genel İngilizce ; okul derslerine takviye ,TEOG,YDS,LYS ..vs.gibi sınavlara hazırlık ...vs.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
***** Öncelikli tercihim KIZ ÖĞRENCİLER ..Erkek öğrencilerde yaş sınırım 15 dir.******* KEÇİÖREN ,ALTINDAĞ ,AKYURT,ÇUBUK,ULUS,SIHHIYE bölgelerine ders için evlere gidebilirim.Ancak Akyurt,Çubuk gibi uzak mesafelerde yol ücretini de düşünerek ücret biraz fazla olabilir.
:::: Haftada 2 saatten fazla ders almak isteyenlere indirim yapılır.
*******Grup indirimi yapılır.En fazla 4  kişilik grup olabilir.
*******AYRICA İNGİLİZCE TÜRKÇE ÇEVİRİ YAPILIR .10 punto ve üzeri karakterle yazılmış her bir sayfa ücreti  10 LİRADIR.Simultane tercüme yapılır.
****** YABANCI DİL ÖĞRENMEYE NE KADAR KÜÇÜK YAŞTA BAŞLANIRSA O KADAR İYİDİR..ÇOCUKLARINIZIN YABANCI DİL ÖĞRENMESİNİ İSTİYORSANIZ KÜÇÜK YAŞTA BAŞLAYINIZ.
Gelin birlikte dünyanın en kolay dilini öğrenelim…önünüzde dünyanın kapıları açılsın …

ALDIĞI YORUMLAR

Şehir Seçimi Yapınız

Adana Adıyaman Afyonkarahisar Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kilis Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Şanlıurfa Siirt Sinop Sivas Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
0
Baglanıyor
Lütfen bekleyin...
Mesaj Gönder

Üzgünüz. Tüm operatörler çevirimdışı

Adını
* E-posta
* Sorununuz
Başlayın

Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Adınız
* E-posta
* Sorununuz Nedir ?
Pupteu Canlı
Geri Gönüş

Yardım konusunda ne düşünüyorsunuz ?

Yardım Hizmetinin Değerlendirin