Özel ders ihtiyacını geniş eğitmen kadrosuyla karşılayan ders platformu

Ana Sayfa » Blog » Özel ders ihtiyacını geniş eğitmen kadrosuyla karşılayan ders platformu

DERS ALMAK İSTİYORUM

DERS VERMEK İSTİYORUM

OYUN ABLASI ARA

EĞİTMEN ARAYANLAR

Özel ders ihtiyacını geniş eğitmen kadrosuyla karşılayan ders platformu

Günümüzde internet kullanımı, birçok açıdan avantaj sağlamaktadır.

Özel ders almak ile vermek isteyenlerin online olarak iletişime geçebilmesi de bu avantajlardan birisidir. Pupteu.com ise, öğrenci ve öğretmeni ders alıp-vermek için bir araya getiren online ders platformudur.

İlkokul, lise ve üniversite gibi farklı seviyelerdeki eğitim kurumlarında verilen dersleri, özel ders takviyesiyle geliştirmek isteyenler için, sitede kayıtlı eğitmenler her konuda destek sağlamaktadır. İhtiyaca göre, istenilen branştaki eğitmenle, site üzerinden iletişime geçilerek özel ders için anlaşma sağlanabilir.

Farklı seviyelerdeki eğitim takviyelerinin haricinde, spor, dans, kişisel gelişim, dil eğitimi ve farklı kategorilerdeki özel eğitimler için gereken destek ihtiyacı da, alanında köklü eğitime sahip uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Özel eğitimin içeriği, işitme engelliler, dil ve konuşma bozukluğu olanlar, üstün yetenekli çocuklar ve okuma-yazma öğretiminin yanısıra, otomobil kullanma ve satranç öğrenme gibi aktiviteleri kapsamaktadır. Sınav dönemi, yoğun çalışma temposuyla strese girmemek için, pupteu.com sisteminde kayıtlı olan eğitmenlerden özel destek alınabilir ve sınav konularına dair bilgiler pekiştirilebilir.

Pupteu.com’a üye olmak ve sitenin hizmetlerinden faydalanmak, birkaç basit adımda gerçekleştirilebilecek kadar basittir. Üyelik için istenen bilgiler doldurulduktan sonra kayıt işlemi tamamlanır ve ders almak veya ders vermek için, istenilen özelliklerdeki öğrenci-öğretmenle iletişime geçilir.

Pupteu.com üzerinden, ister bireysel eğitmenlerden, ister kaliteli eğitim veren eğitim kurumlarından özel ders talebinde bulunulabilir. Üstelik, belirli yaş grupları için, çocuğuna her alanda yetenek kazandırmak isteyenler, sitenin oyun ablası imkanından da faydalanabilirler.

BLOG KATEGORİLERİ

FACEBOOK'TA BİZ

Şehir Seçimi Yapınız

Adana Adıyaman Afyonkarahisar Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kilis Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Şanlıurfa Siirt Sinop Sivas Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
0
Baglanıyor
Lütfen bekleyin...
Mesaj Gönder

Üzgünüz. Tüm operatörler çevirimdışı

Adını
* E-posta
* Sorununuz
Başlayın

Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Adınız
* E-posta
* Sorununuz Nedir ?
Pupteu Canlı
Geri Gönüş

Yardım konusunda ne düşünüyorsunuz ?

Yardım Hizmetinin Değerlendirin